Hledám práci

Najít jistou a dobře placenou práci není snadné.

Volné pozice

Najít jistou a dobře placenou práci dnes není snadné.

S námi to však můžete změnit. Nabízíme aktualizovaný přehled pracovních pozic ve strojírenské výrobě, automotive i v oboru jakosti výroby. Všechny pracovní pozice pocházejí od prověřených, nadnárodních a prestižních zaměstnavatelů.

Volné pracovní pozice jsou situovány především v okresech Rychnov nad Kněžnou, Nymburk a Mladá Boleslav. Všechny lokality vynikají výbornou dopravní dostupností, jak veřejnou hromadnou dopravou, tak i nabízenými podnikovými svozy.

Nabídku pracovních pozic můžete jednoduše filtrovat a přizpůsobit vašim požadavkům. Ať už hledáte práci kontrolora kvality, operátora výroby nebo řidiče, máme pro vás ty nejlepší volné pozice nebo pro Vás práci najdeme.

Nabízíme nadstandardní benefity

Na našich stránkách nejenže rychle naleznete dobře placenou práci, ale také řadu dalších benefitů. Prvním a nejdůležitějším krokem je úspěšné zvládnutím pracovního pohovoru. Na pracovní pohovor vás můžeme v případě zájmu připravit. Díky tomu vám nová práce již neunikne.

Do nově získané práce vás zaškolíme a zároveň poskytneme svozy z měst Rychnov nad Kněžnou, Nymburk a z mnoha dalších. A pokud si nepřejete dojíždět, nabízíme levné ubytování přímo v blízkosti zaměstnání. Zároveň si dobře si uvědomujeme, jak v prvních měsících zaměstnání jsou důležité finance. Proto před samotnou výplatou vyplácíme týdně zálohy na základě odpracovaných hodin.

Na nic nečekejte, stabilní a dobře placená práce nejen v okrese Mladá Boleslav čeká právě na vás. Práci můžete mít už dnes!


Mladá Boleslav - Řepov

Až 105 Kč

čistého za hodinu

Mladá Boleslav

105 Kč

čistého za hodinu

Mladá Boleslav

100 Kč

čistého za hodinu

Rumburk

90 Kč

čistého za hodinu

Proč s námi

1

Práci vám najdeme rychle

2

Vyplácíme vám zálohy

3

Máme pro vás levné ubytování 

4

Zdarma vás vozíme do práce a z práce 

5

Připravíme vás na pohovor

6

Důkladně vás zaškolíme

Máme pro vás práci v těchto oborech

Automotive

Strojírenství

Kvalita a třídění

Realizace Strategon s.r.o.    Copyright OSPRO MB s.r.o. 2016