O nás

Co děláme, jak to děláme a na čem je naše činnost postavena

Kdo jsme a co děláme

PRO FIRMY

Naším posláním je personálně zabezpečit provoz zákazníka tak, aby byl zajištěn plynulý provoz a výroba. Náborové centrum a náboráři vyhledávají spolehlivé zaměstnance a tým koordinátorů se následně stará o bezchybnou práci dle požadavků zákazníka.

PRO LIDI

Svým zaměstnancům zároveň poskytujeme nadstandardní servis – koordinátoři se o ně starají, řeší případné problémy zaměstnance, pomáhají jim při zajišťování ubytování, zajišťují dopravu do práce a zpět.Společnost OSPRO MB je stabilním partnerem a spojujícím článkem mezi firmami a uchazeči o práci. Uchazečům o práci nabízíme profesionální personální služby, které vedou k rozšíření znalostí a k získání odborných pracovních dovedností pro rychlé získání práce. K tomu nám slouží vlastní náborová centra. O rozvoj profesní kvalifikace zaměstnanců se staráme i po nástupu do zaměstnání.

Firmám nabízíme kompletní personální činnosti spojené s hledáním kvalifikovaných zaměstnanců, jejich školení a také zajištění kompletní administrativní agendy. Výrobním společnostem poskytujeme komplexní personální služby, jejichž cílem je zajistit plynulý chod výroby bez výpadků pracovních sil.

Náborové centrum OSPRO MB Mladá Boleslav zajišťuje kontinuální nábor pracovníků z celé České republiky včetně okresů Rychnov nad Kněžnou či Nymburk. Mezi naše personální činnosti patří především dlouhodobá péče o naše zaměstnance a poskytování nadstandardních benefitů.

Využijte personální služby OSPRO MB a nalezněte cestu k úspěchu.

NAŠE PILÍŘE

KOMPLETNÍ SLUžby

Uvědomili jsme si, že nejdůležitější pro naše klienty je, abychom jim ušetřili co nejvíce času a starostí. Proto řešíme vše od náboru až po vedení na pracovišti.

RYCHLOST

Naši klienti ani naši zaměstnanci nechtějí čekat. Proto díky kontinuálnímu náboru a zajišťování nových pracovních míst jsme schopni všem vyhovět.

RESPEKT

Vážíme si lidí, kteří umějí vzít za práci a podle toho k nim přistupujeme a nabízíme další bonusy.

Realizace Strategon s.r.o.    Copyright OSPRO MB s.r.o. 2016